Zielona Szkoła - "Rola zielonej szkoły w edukacji uczniów"

  Termin zielona szkoła niesie za sobą organizację  wyjazdu dzieci oraz młodzieży szkolnej wraz z kadrą nauczycielską do miejsc atrakcyjnych turystycznie posiadających walory przyrodnicze oraz kulturowe, a także odpowiednią infrastrukturę turystyczną umożliwiającą przeprowadzenie zajęć związanych z programem Zielonej Szkoły.  Należy pamiętać, że zielona szkoła nie jest tradycyjną wycieczką szkolną. W programie wycieczki określanej mianem Zielonej Szkoły powinna znajdować się realizacja treści programowych oraz zwrócenia uwagi dot. zrównoważonego rozwoju, w formie zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz zajęć w terenie. Celem wyjazdu jest uzupełnienie wiedzy ucznia o elementy wartościowe dla społeczeństwa i środowiska. Poniżej przedstawiamy Państwu przygotowane przez nas propozycje dotyczące organizacji tego typu wyjazdów.

  Zapraszamy wszystkie szkoły do skorzystania z naszych usług i zgłaszania swoich propozycji związanych z organizacją zielonych szkół. Jesteśmy otwarci na poznanie bliżej potrzeb uczniów w zakresie edukacji poprzez wyjazdy turystyczne. Zrobimy wszystko aby przygotować specjalny jak najlepiej dobrany program do preferencji uczniów oraz zorganizujemy kompleksowo szkolną turystykę.

Zapraszamy do zapoznania się z przedstawionymi propozycjami. 

Pozdrawiamy :)

Biuro Turystyki Salvatur

Zielona Szkoła - Zrównoważony rozwój

Termin:

Oferta w przygotowaniu

Zielona szkoła - Człowiek w przyrodzie

Termin:

Oferta w przygotowaniu

Zielona Szkoła - Geografia turystyczna

Termin:

Oferta w przygotowaniu

Biuro Turystyki Salvatur

ul. Lwowska 27/21

22-400 Zamość

Konto mBank: 17 1140 2004 0000 3402 7764 1603

NIP: 922-296-95-97

REGON: 380168334

+ 48 724 689 966

Chcesz się z nami skontaktować ? Zgłoś zamówienie lub udział w imprezie turystycznej. Wyślij do nas wiadomość a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej możemy.

© 2018 by Biuro Turystyki Salvatur

  • Facebook Basic Black