top of page
wrocaw-1663406_960_720.jpg

Wrocław

Wycieczka do stolicy dolnego śląska. Zobacz jak wygląda piękny Wrocław i poznaj jego urokliwe miejsca. 

poznan-3597198_960_720.jpg

Poznań

Poznań miasto królów Polski. Poznaj fascynującą historię najstarszego z miast Polski, zobacz jak wygląda historyczne miasto pierwszych Piastów

view-2069253_960_720.jpg

Warmia i mazury

Odwiedź razem z nami dwie historyczne krainy Warmię i Mazury, które należą do najatrakcyjniejszych regionów turystyczno-krajoznawczych naszego kraju. 

krakow-1526667_960_720.jpg

Zakopane - Kraków-Szczawnica

Idealna propozycja na 3 dniowy wyjazd, dla uczniów klas gimnazjalnych i szkół średnich. Uczestnicy poznają najciekawsze atrakcje turystyczne Połudnowej Polski

Katowice.jpg

Stolica węgla - Katowice

Katowice, kolebka górnictwa i stolica węgla. Wycieczka ma na celu zapoznanie się z kulturą śląska, zobaczeniem najważniejszych atrakcji oraz jak żyli górnicy w XX wieku.

Metropolia_Bydgoszcz_1.jpg

Bydgoszcz i Toruń

Zobacz dwa piękne miasta położone w północnej Polsce. Poznaj najciekawsze atrakcje oraz zobacz jak wygląda piękno Parku Narodowego Bory Tucholskie.

AR-309149861.jpg

Mazury przez Białystok

Podlasie, kraina w której czas płynie wolno. Zobacz jak wygląda Białystok poznaj wielokulturowość tego miejsca. Na koniec złoż wizytę Żubrom w Białowieskim Parku Narodowym.

słowacja-zabytki-blisko-granicy-z-polską

Słowackie Zamki

Wizyta u naszych południowych sąsiadów Słowacji. Uczestnicy poznają zamki położone po wschodniej Stronie kraju oraz poznają drugie co do wielkości miasto na Słowacji - Koszyce.

opera-lwowska_1115975.jpg

Krajobraz zachodniej Ukrainy

Zobacz jak wygląda zachodnia Ukraina, poczuj klimat kresów wschodnich oraz zwiedzaj Lwów, to piękne miasto zasługuje na Twoją wizytę.

bottom of page