Wrocław

Wycieczka do stolicy dolnego śląska. Zobacz jak wygląda piękny Wrocław i poznaj jego urokliwe miejsca. 

Poznań

Poznań miasto królów Polski. Poznaj fascynującą historię najstarszego z miast Polski, zobacz jak wygląda historyczne miasto pierwszych Piastów

Warmia i mazury

Odwiedź razem z nami dwie historyczne krainy Warmię i Mazury, które należą do najatrakcyjniejszych regionów turystyczno-krajoznawczych naszego kraju. 

Zakopane - Kraków-Szczawnica

Idealna propozycja na 3 dniowy wyjazd, dla uczniów klas gimnazjalnych i szkół średnich. Uczestnicy poznają najciekawsze atrakcje turystyczne Połudnowej Polski

Stolica węgla - Katowice

Katowice, kolebka górnictwa i stolica węgla. Wycieczka ma na celu zapoznanie się z kulturą śląska, zobaczeniem najważniejszych atrakcji oraz jak żyli górnicy w XX wieku.

Bydgoszcz i Toruń

Zobacz dwa piękne miasta położone w północnej Polsce. Poznaj najciekawsze atrakcje oraz zobacz jak wygląda piękno Parku Narodowego Bory Tucholskie.

Mazury przez Białystok

Podlasie, kraina w której czas płynie wolno. Zobacz jak wygląda Białystok poznaj wielokulturowość tego miejsca. Na koniec złoż wizytę Żubrom w Białowieskim Parku Narodowym.

Słowackie Zamki

Wizyta u naszych południowych sąsiadów Słowacji. Uczestnicy poznają zamki położone po wschodniej Stronie kraju oraz poznają drugie co do wielkości miasto na Słowacji - Koszyce.

Krajobraz zachodniej Ukrainy

Zobacz jak wygląda zachodnia Ukraina, poczuj klimat kresów wschodnich oraz zwiedzaj Lwów, to piękne miasto zasługuje na Twoją wizytę.

Biuro Turystyki Salvatur

ul. Lwowska 27/21

22-400 Zamość

Konto mBank: 17 1140 2004 0000 3402 7764 1603

NIP: 922-296-95-97

REGON: 380168334

+ 48 724 689 966

Chcesz się z nami skontaktować ? Zgłoś zamówienie lub udział w imprezie turystycznej. Wyślij do nas wiadomość a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej możemy.

© 2018 by Biuro Turystyki Salvatur

  • Facebook Basic Black