top of page

Stolica Dolnego Śląska - Wrocław

Wrocław - Skalne Miasto 
Program wycieczki:
Dzień I
Zbiórka uczestników. Spotkanie z pilotem wycieczek. Sprawdzenie listy obecności. Wyjazd w kierunku Wrocławia.
 
Przyjazd do Wrocławia. Zwiedzanie z przewodnikiem Ostrowa Tumskiego m.in. Katedra pw. Jana Chrzciciela wybudowana w stylu gotyckim zwana matką kościołów Dolnego Śląska.
 
Przejście przez Most Tumski, który jest symbolem zakochanych. Następnie przejście do Ossolineum, która jest jedna z najstarszych i największych bibliotek naukowych w kraju. 
 
Zwiedzanie z zewnątrz Wrocławskiego Rynku m.in. Ratusz jeden z najpiękniejszych zabytków architektury gotyckiej architektury mieszczańskiej w Europie Środkowej. Zwiedzanie zabytkowych kamienic  Jaś i Małgosia. Czas wolny dla uczestników. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień II
Po śniadaniu wyjazd w stronę Skalnego Miasta. Przekroczenie granicy. Przyjazd do miejscowości Adraspach. 3-4 h spaceru po urokliwym skalnym mieście ( m.in. podejście do wodospadów  oraz spacer przez urokliwe formy skalne. Rejs łodzią po skalnym jeziorze. Po zwiedzaniu Czas wolny na zakup pamiątek. 
Następnie powrót do Wrocławia. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorne wyjście na pokaz multimedialny fontanny na wrocławskim starym mieście. Powrót do hotelu. Nocleg
Dzień III
 
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd pod największy budynek w kraju - Sky Tower, Wjazd na taras widokowy. Obejrzenie panoramy miasta. Następnie spacer szlakiem zabytkowych krasnali znajdujących się w różnych miejscach starego miasta. Czas wolny.
Wizyta w ZOO Wrocław. Zwiedzanie najstarszego ogrodu zoologicznego w Polsce, a także zwiedzanie największej atrakcji zoo - Afrykanarium. 
Powrót do autokaru. pożegnanie z miejscowym przewodnikiem. Wyjazd w drogę powrotną do miejsca rozpoczęcia wycieczki. Planowany powrót w późnych godzinach nocnych.
Świadczenia zawarte w cenie:
  • transport autokarem klasy turystycznej
  • 2x nocleg w hotelu *** ( obiadokolacja+śniadanie)
  • opiekę pilota wycieczek
  • usługi lokalnych przewodników
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • opłaty parkingowe
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
*Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie
3 dni

Napisz do nas i zapytaj o cenę, cena uzależniona jest od ilości uczestników

Cena:

Dostępne terminy 

Oferta dostępna jest od września do czerwca. Zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce należy składać min. 14 dni przed planowanych terminem wycieczki.

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page