top of page

Roztocze Środkowe II dni

Poznaj najbardziej atrakcyjne turystycznie miejscowości na Roztoczu. Wsłuchaj się w moc natury..."
Program wycieczki:
Dzień I
Spotkanie z pilotem wycieczek. Przejazd do Szczebrzeszyna. Zwiedzanie miasteczka z przewodnikiem. (Rynek miejski, pomnik Chrząszcza, Synagoga, Cerkiew Zaśnięcia NMP, oraz kirkut żydowski..
Przejazd do Zwierzyńca, zwanego również Perłą Roztocza. Zwiedzanie kościoła na wodzie. pw. św. Jana Nepomucena. Następnie przejazd rowerami do Florianki. Podczas trasy przejazdu zwiedzanie Stawów Echo, Rybakówki, Przyjazd do Florianki miejscowości, w której znajduje się hodowka rezerwatowa Koników Polskich "Ostoja"
Zwiedzanie hodowli i zapoznanie się z życiem Konika Polskiego. Powrót do Zwierzyńca. Przejazd d Ośrodka. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Wieczorne zabawy przy ognisku. Nocleg.
Dzień II
Po śniadaniu, wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd do Krasnobrodu. Zwiedzanie kamieniołomów. Wejście na basztę widokową. Obejrzenie panoramy Krasnobrodu i Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. 
Następnie przejazd do Sanktuarium Maryjnego Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny oraz dawnego Klasztoru Dominikanów. Zwiedzanie sanktuarium oraz przykościelnego Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej obejmującej wystawy (etnograficzną, paleontologiczną,  garncarstwa krasnobrodzkiego, flory i fauny Roztocza).Przejście do kapliczki na wodzie. Poznanie historii objawienia Adamowi Ruszczykowi miejscowemu chłopu. Powrót do autokaru.
Przejazd do miejscowości Rebizanty. Przejście do rezerwatu Nad Tanwią. Zwiedzanie charakterystycznych wodospadów na rzece szum, które wydaja charakterystyczny szum wody.Po zwiedzaniu wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót w godzinach wieczornych.
Świadczenia zawarte w cenie:
  • Przejazd autokarem klasy turystycznej
  • Opiekę pilota wycieczek
  • Usługi przewodnika turystycznego
  • Wypożyczenie rowerów dla grupy
  • Wejście do RPN
  • Nocleg 1x ( Obiadokolacja + śniadanie)
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • Opłaty parkingowe

2 dni

Napisz do nas i zapytaj o cenę, cena uzależniona jest od ilości uczestników

Cena:

Dostępne terminy 

Oferta dostępna jest od września do czerwca. Zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce należy składać min. 14 dni przed planowanych terminem wycieczki.

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page