top of page

Bieszczadzkie tajemnice

Sanok-Polańczyk
Program wycieczki:

 

Dzień I

Spotkanie z pilotem wycieczek. Sprawdzenie listy obecności. Wyjazd w kierunku Sanoka. Zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. (jedno z najpiękniejszych muzeów na wolnym powietrzu w Europie). Muzeum położone jest na prawym brzegu Sanu i podnóża Gór Sanocko-Turzańskich.

Po zwiedzaniu przejazd na stare miasto w Sanoku. Czas wolny. Następnie przejazd w kierunku Polańczyka. Rejs statkiem po zalewie Solińskim. Zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień II

Pobudka, śniadanie. Wykwaterowanie z pensjonatu. Spotkanie z przewodnikiem. Przejazd na parking na Przełęczy Wyżnej. Przejście żółtym szlakiem na Połoninę Wetlińską (1255 m.n.p.m.) do Schroniska PTTK "Chatka Puchatka". Czas wolny na szycie Połoniny Wetlińskiej. Powrót żółtym szlakiem na parking.

Po zwiedzaniu przejazd na zaporę wodną w Solinie. Zwiedzanie zapory. Czas wolny na zakup pamiątek. Następnie przejazd do Centrum Kultury Ekumenicznej w Myczkowcach. Zwiedzanie m.in. (ogród biblijny, park miniatur architektury sakralnej). Po zwiedzaniu powrót do autokaru. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót w późnych godzinach wieczornych.

 

Świadczenia zawarte w cenie:

  • Przejazd autokarem klasy turystycznej

  • Nocleg ( obiadokolacja+śniadanie)

  • opiekę pilota/przewodnika

  • usługi przewodników lokalnych

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

  • ubezpieczenie NNW

  • opłaty parkingowe

 

2 dni

Napisz do nas i zapytaj o cenę, cena uzależniona jest od ilości uczestników

Cena:

Dostępne terminy 

Oferta dostępna jest od września do czerwca. Zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce należy składać min. 14 dni przed planowanych terminem wycieczki.

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page