Magiczne Ogrody

Janowiec
1/4
Program wycieczki:
Spotkanie z pilotem wycieczek. Sprawdzenie listy obecności. Wyjazd do Trzcianki miejscowości w której znajduje się Park Rozrywki Magiczne Ogrody.
Przyjazd do Magicznych Ogrodów. Całodzienna zabawa w Parku Rozrywki pod okiem animatorów, którzy realizują program zwiedzania dostosowany dla odpowiedniej grupy wiekowej.
Podczas zwiedzania, przerwa na obiad dla uczestników. Kontynuacja zabawy w Magicznych Ogrodach. Po południu. Zakończenie zabawy. Powrót do autokaru. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót w godzinach wieczornych.

 

Magiczne ogrody - pierwszy w Polsce Park Rozrywki Sensorycznej mający na celu pobudzenie wszystkich zmysłów dziecka. Uczestnicy po przekroczeniu bramy mają wrażenie, że znajdują się  w bajkowej krainie.

 

Na obszarze kilku hektarów znajduje się urządzony park ze starannie nasadzoną zielenią, krzewami, drzewami oraz kwiatami pięknymi wodospadami oraz strumykami.

 

Podczas pobytu uczestnicy spacerują malowniczymi alejkami zwiedzając kolejne atrakcje parku. Kraina nawiązuje do baśni i legend pobudzając wyobraźnię dzieci.

 

Na uczestników czeka Dom Czarodzieja, z którego można zobaczyć panoramę całego parku i dostrzec gigantyczne marchewki znajdujące się na Marchewkowym Polu. Spacerując po parku można spotkać dziwne bajkowe postacie jak Mordole, Bulwiaki, Robanki.

 

Dodatkowo można poznać Smocze Gniazdo i Gród Krasnoludków. Każda kraina przewiduje kreatywne zabawy oraz gry ruchowe. Jednym z przykładów jest Wodny Świat gdzie uczestnicy wycieczki mają możliwość  przeprowadzania eksperymentów z wodą.

 

Magiczne ogrody to także idealne miejsce do wypoczynku, znajdują się tutaj ławeczki, place zabaw z dmuchańcami, łąki, sklepy z pamiątkami, kawiarnia i restauracja oraz wiele innych dodatkowych atrakcji.

 

Świadczenia zawarte w cenie:

 • Transport autokarem klasy turystycznej

 • ubezpieczenie NNW

 • obiad ( zupa + II danie + kompot)

 • opieka pilota wycieczki

 • opieka animatorów w Magicznych Ogrodach

 • bilet wstępu na całodzienne zabawy

 • opłaty parkingowe

1 dzień

Napisz do nas i zapytaj o cenę, cena uzależniona jest od ilości uczestników

Cena:

Dostępne terminy 

Oferta dostępna jest od września do czerwca. Zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce należy składać min. 14 dni przed planowanych terminem wycieczki.

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

 • Google+ Basic Black
 • Twitter Basic Black
 • Facebook Basic Black

Biuro Turystyki Salvatur

ul. Lwowska 27/21

22-400 Zamość

Konto mBank: 17 1140 2004 0000 3402 7764 1603

NIP: 922-296-95-97

REGON: 380168334

+ 48 724 689 966

Chcesz się z nami skontaktować ? Zgłoś zamówienie lub udział w imprezie turystycznej. Wyślij do nas wiadomość a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej możemy.

© 2018 by Biuro Turystyki Salvatur

 • Facebook Basic Black