Tylko we Lwowie..."

Lwów, miasto zachodniej Ukrainy, pełne wielokulturowości, zabytków oraz niepowtarzalnego klimatu, warto tam być !!!

Bieszczady jesienią to jest to..."

Nic tak nie zachwyca jak krajobraz jesieni w górach, malownicza paleta barw i spokój bieszczadzkich miejscowości.

Małopolskie takie piękne..."

Małopolskie, od zawsze jest cenionym kierunkiem turystycznym w Polsce, Kraków, Tatry więcej nie trzeba mówić, tylko zwiedzać.

Tradycja i kultura ziemi Sądeckiej

Sądecczyzna, kto jeszcze nie zwiedził tej pięknej krainy położonej na Kotlinie Sądeckiej i części Pogórza Karpackiego może zwiedzić ją z nami.

Góry na każdą okazję..."

Tatry, idealna opcja na każdą porę roku, Najpiękniejsze jesienią, zimą pełne uroku, latem świetnie na długie piesze wędrówki.

Weekend w Krakowie

Chcesz spędzić weekend nie nudząc się ani chwili. Zawitaj do Krakowa zwanego kulturalną stolicą Polski. Zwiedzaj i odpoczywaj.

Zamość i Roztocze

Zamojszczyzna, Warte zobaczenia renesansowe miasto idealne z charakterystycznym rynkiem i arkadami. Po wszystkim odwiedź Roztocze Środkowe i ciesz się chwilą.

Lubelskie zachwyca

Lublin oraz Kazimierz Dolny to miejsca, które warto odwiedzić, Wspaniała historia oraz architektura potrafi zachwycić nie jednego wymagającego turystę.

Roztocze Ukraińskie + Lwów

Roztocze po stronie polskiej jest piękne, lecz warto wybrać się również na Roztocze Ukraińskie zobaczyć, że dzieli nas tylko granica, a na koniec zwieńczyć wszystko wizytą we Lwowie. 

Biuro Turystyki Salvatur

ul. Lwowska 27/21

22-400 Zamość

Konto mBank: 17 1140 2004 0000 3402 7764 1603

NIP: 922-296-95-97

REGON: 380168334

+ 48 724 689 966

Chcesz się z nami skontaktować ? Zgłoś zamówienie lub udział w imprezie turystycznej. Wyślij do nas wiadomość a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej możemy.

© 2018 by Biuro Turystyki Salvatur

  • Facebook Basic Black