Studencka majówka w Czechach - Praga i Skalne Miasto

Chcesz w ciekawy sposób spędzić zbliżającą się majówkę 2020. Zapoznaj się z przedstawioną ofertą.
1/5
Program wycieczki:

Dzień I

Spotkanie z pilotem wycieczek. Wyjazd z Lublina do Pragi. Podczas podróży planowane są krótkie postoje. Planowany przyjazd do Pragi w godzinach wieczornych. Czas wolny. Nocleg. 

Dzień II

Pobudka. Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie starego miasta w Pradze. Przejazd na zabytkową XIV wieczną dzielnicę Pragi Hardczany. Dzielnica zbudowana została w XIV wieku, była określana mianiem "Królewskiej" Dzielnica posiada wiele zabytków. Podczas pobytu w tej części Pragi uczestnicy będą zwiedzać najokazalszy zabytek Zamek Królewski

Po zwiedzaniu zamku zwiedzanie Katedry św. Wita. Największej i najważniejszej świątyni w Pradze. Stanowi ona symbol państwa czeskiego. W katedrze znajdują się krypty czeskich królów oraz bogato zdobiona kaplica św. Wacława.

Następnie przejazd w okolice mostu Karola. Most ten jest miejscem najczęściej odwiedzanym w Pradze przez turystów. Obiekt XIV wieczny łączy oba brzegi rzeki Wełtawy oraz dwie dzielnice Mała Strana ze Starym Miastem.

Następnie zwiedzanie Ratusza Staromiejskiego w Pradze znajdującego się na Rynku Staromiejskim w Pradze. Jest jednym z najciekawszych budynków i główną atrakcją tego miejsca. 

Po zwiedzaniu czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych przejście do najstarszego i najsłynniejszego browaru restauracyjnego na świecie "U Fleku". Tradycyjna receptura wytwarzania piwa jest tutaj niezmienna od końca XV wieku. 

Następnie powrót do autokaru. Wyjazd z Pragi do miejscowości Upice. Położonej u podnóża Czeskiego Karkonoskiego Parku Narodowego. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień III

Pobudka. Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Całodzienna wycieczka do Skalnego Miasta. Kilkugodzinny pobyt w Skalnym Mieście.

W 1824 roku za sprawą pożaru ogień doszczętnie zniszczył las w okolicach miejscowości Adrspach i odsłonił Skalne Miasto. Podczas zwiedzania zobaczą Państwo liczne wąwozy, kilometry skalnych labiryntów, wodospady oraz jezioro ukryte wśród skał. 

Podczas tego kilkugodzinnego pobytu w skalnym mieście zobaczą Państwo prawdziwy cud natury. Po kilkugodzinnym spacerze, czas wolny. Następnie powrót do autokaru i wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd we wczesnych godzinach porannym następnego dnia.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • Transport autokarem klasy turystycznej

 • Opiekę pilota wycieczek

 • Przewodników lokalnych

 • 2x nocleg (obiadokolacja + śniadanie)

 • Ubezpieczenie NNW + KL

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów 

 • opłaty parkingowe 

*Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy jeśli grupa uczestników nie będzie wynosić 30 os.

Cena od: 799 zł

3 dni
Termin:
01-03.05.2020

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

 • Google+ Basic Black
 • Twitter Basic Black
 • Facebook Basic Black

Biuro Turystyki Salvatur

ul. Lwowska 27/21

22-400 Zamość

Konto mBank: 17 1140 2004 0000 3402 7764 1603

NIP: 922-296-95-97

REGON: 380168334

+ 48 724 689 966

Chcesz się z nami skontaktować ? Zgłoś zamówienie lub udział w imprezie turystycznej. Wyślij do nas wiadomość a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej możemy.

© 2018 by Biuro Turystyki Salvatur

 • Facebook Basic Black