top of page

Studencka majówka w Czechach - Praga i Skalne Miasto

Chcesz w ciekawy sposób spędzić zbliżającą się majówkę 2020. Zapoznaj się z przedstawioną ofertą.
Program wycieczki:

Dzień I

Spotkanie z pilotem wycieczek. Wyjazd z Lublina do Pragi. Podczas podróży planowane są krótkie postoje. Planowany przyjazd do Pragi w godzinach wieczornych. Czas wolny. Nocleg. 

Dzień II

Pobudka. Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie starego miasta w Pradze. Przejazd na zabytkową XIV wieczną dzielnicę Pragi Hardczany. Dzielnica zbudowana została w XIV wieku, była określana mianiem "Królewskiej" Dzielnica posiada wiele zabytków. Podczas pobytu w tej części Pragi uczestnicy będą zwiedzać najokazalszy zabytek Zamek Królewski

Po zwiedzaniu zamku zwiedzanie Katedry św. Wita. Największej i najważniejszej świątyni w Pradze. Stanowi ona symbol państwa czeskiego. W katedrze znajdują się krypty czeskich królów oraz bogato zdobiona kaplica św. Wacława.

Następnie przejazd w okolice mostu Karola. Most ten jest miejscem najczęściej odwiedzanym w Pradze przez turystów. Obiekt XIV wieczny łączy oba brzegi rzeki Wełtawy oraz dwie dzielnice Mała Strana ze Starym Miastem.

Następnie zwiedzanie Ratusza Staromiejskiego w Pradze znajdującego się na Rynku Staromiejskim w Pradze. Jest jednym z najciekawszych budynków i główną atrakcją tego miejsca. 

Po zwiedzaniu czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych przejście do najstarszego i najsłynniejszego browaru restauracyjnego na świecie "U Fleku". Tradycyjna receptura wytwarzania piwa jest tutaj niezmienna od końca XV wieku. 

Następnie powrót do autokaru. Wyjazd z Pragi do miejscowości Upice. Położonej u podnóża Czeskiego Karkonoskiego Parku Narodowego. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień III

Pobudka. Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem. Całodzienna wycieczka do Skalnego Miasta. Kilkugodzinny pobyt w Skalnym Mieście.

W 1824 roku za sprawą pożaru ogień doszczętnie zniszczył las w okolicach miejscowości Adrspach i odsłonił Skalne Miasto. Podczas zwiedzania zobaczą Państwo liczne wąwozy, kilometry skalnych labiryntów, wodospady oraz jezioro ukryte wśród skał. 

Podczas tego kilkugodzinnego pobytu w skalnym mieście zobaczą Państwo prawdziwy cud natury. Po kilkugodzinnym spacerze, czas wolny. Następnie powrót do autokaru i wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd we wczesnych godzinach porannym następnego dnia.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • Transport autokarem klasy turystycznej

  • Opiekę pilota wycieczek

  • Przewodników lokalnych

  • 2x nocleg (obiadokolacja + śniadanie)

  • Ubezpieczenie NNW + KL

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów 

  • opłaty parkingowe 

*Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy jeśli grupa uczestników nie będzie wynosić 30 os.

Cena od: 799 zł

3 dni
Termin:
01-03.05.2020

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

  • Google+ Basic Black
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black
bottom of page