"Bieszczadzkiej jesieni czar..."

Zobacz jak wyglądają Bieszczady jesienią, poczuj spokój i piękno natury...
1/2
Program imprezy:
Dzień I

6:30 Spotkanie z pilotem wycieczek. Sprawdzenie listy obecności. Wyjazd z Zamościa do Sanoka. Zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, w którym uczestnicy zapoznają się z dziedzictwem kulturowym zwiedzanych terenów. Czas zwiedzania ok. 3h.

Następnie przejazd w kierunku wielkiej pętli bieszczadzkiej do Przełęczy Wyżnej. Przejście żółtym szlakiem na Połoninę Wetlińską do najwyżej położonego w Bieszczadach schroniska "Chatka Puchatka" znajdującego się tuż pod Hasiakową Skałą ( 1228 m.n.p.m). Czas wolny na odpoczynek. Powrót do Przełęczy Wyżnej.

Przejazd na punkt widokowy. Obejrzenie panoramy Jeziora Solińskiego. Przejazd do pensjonatu, zakwaterowanie uczestników. Obiadokolacja. Integracja i zabawa przy ognisku. Nocleg. 


Dzień II

Pobudka. Śniadanie. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Przejazd do miejscowości Solina. Zwiedzanie z zewnątrz zapory Solińskiej i spacer po zaporze. Czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do Górzanki Zwiedzanie cerkwi św. Paraskiewy w Górzance. Zapoznanie się z historią cerkwi oraz obejrzenie ikonostasu we wnętrzu świątyni. 

Spotkanie i rozmowa z człowiekiem Bieszczad, który opowie o życiu miejscowej ludności oraz technice wykonywania oryginalnych ikon. ( dla chętnych istnieje możliwość zakupu ikon). Następnie przejazd do Muzeum Historii Bieszczad w Czarnej Górnej. Zwiedzanie zbiorów głownie z XIX i XX wieku, oraz innych okresów. 
 
Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót w godzinach wieczornych.
 
 
Świadczenia zawarte w cenie:
 
 • transport autokarem klasy turystycznej
 • 1x nocleg w ośrodku turystycznym (pokoje 2os.)
 • 1x wyżywienie ( śniadanie+ obiadokolacja)
 • ubezpieczenie NNW 
 • opieka pilota wycieczek
 • usługi przewodników lokalnych
 • ognisko + kiełbaski
 • zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku
 • wizyta w pracowni ikon i rozmowa z człowiekiem Bieszczad
 • zwiedzanie muzeum historii Bieszczad
*Uwaga: Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki na 7 dni przed jej rozpoczęciem, jeśli liczba uczestników będzie mniejsza niż 30 os.
2 dni

319 zł

Cena:

Dostępne terminy 

19-20.10.2019

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Państwem i przygotujemy szczegółową ofertę.

Biuro Turystyki Salvatur

ul. Lwowska 27/21

22-400 Zamość

Konto mBank: 17 1140 2004 0000 3402 7764 1603

NIP: 922-296-95-97

REGON: 380168334

+ 48 724 689 966

Chcesz się z nami skontaktować ? Zgłoś zamówienie lub udział w imprezie turystycznej. Wyślij do nas wiadomość a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej możemy.

© 2018 by Biuro Turystyki Salvatur

 • Facebook Basic Black