top of page

Andrzejkowa Impreza w Uzdrowisku Iwonicz-Zdrój

Poznawaj ludzi i baw się w noc Andrzejkową.
Program wycieczki:

Dzień I

Spotkanie z pilotem wycieczek. Sprawdzenie listy obecności. Wyjazd do Iwonicza Zdrój. Przyjazd do pensjonatu. Zakwaterowanie. Zwiedzanie z przewodnikiem uzdrowiska Iwonicz Zdrój w programie zwiedzania m.in. Zabytkowe Sanatorium Biały Orzeł, Pawilon Źródła Józef. Następnie przejście zielonym szlakiem do Rymanowa Zdroju, (Czas przejścia ok. 2h 30 min.) szlak wiedzie przez urokliwe łąki oraz beskidzkie połoniny. Czas wolny w Rymanowie. Powrót do Iwonicza. Obiad w pensjonacie. Czas wolny dla uczestników. Przygotowanie do wieczornej imprezy andrzejkowej.

Impreza andrzejkowa w pensjonacie dla uczestników wycieczki przy muzyce. Podczas zabawy andrzejkowej serwowane są przystawki zimne zupa + III dania gorące serwowane podczas imprezy. Zabawa do godzin porannych przy muzyce DJ.

Dzień II

Pobudka ok godz 10:00, śniadanie, wykwaterowanie. Spacer po Iwoniczu Zdrój, przejście do pijalni wód mineralnych. Spacer doliną potoku Bełkotna do jego źródeł. Długość przejścia 2,2 km. Powrót do Iwonicza Zdrój. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót w godzinach popołudniowych.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • Transport autokarem klasy turystycznej

  • 1x nocleg ( śniadanie + obiadokolacja)

  • Impreza andrzejkowa z DJ oraz daniami zimnymi i gorącymi

  • ubezpieczenie NNW

  • opieka pilota wycieczek

  • usługi lokalnego przewodnika

  • opłaty parkingowe

Uwagi:

1. Zakwaterowanie w pensjonacie w pokojach 2,3 lub 4 osobowych. Grupy znajomych proszone są o podanie konfiguracji pokoju podczas zapisu na wycieczkę. Przydział pokoi i zakwaterowanie zaplanuje pilot przed przyjazdem do pensjonatu. 

2. Istnieje możliwość uzyskania pokoju 1 os. za dopłatą. 

 

3. Organizator zastrzega sobie odwołanie imprezy na 7 dni przed jej rozpoczęciem, jeśli grupa osób zapisanych na wycieczkę będzie mniejsza niż 30 os.

2 dni

Cena:

Dostępne terminy 

3.11-01.12.2019

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

449 zł os.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page