top of page

Lubelskie - to jest to !!!

Lublin-Nałęczów-Kazimierz Dolny
Program wycieczki:

Dzień II

 

Spotkanie z pilotem wycieczek. Sprawdzenie listy obecności uczestników. wyjazd do Lublina. Spacer po Starym Mieście z elementami zwiedzania. M.in. (Zamek Lubelski, Rynek, Archikatedra Lubelska, Klasztor oo. Dominikanów). Czas wolny dla uczestników ok. 45 minut. Powrót do autokaru. Przejazd do Nałęczowa. Zakwaterowanie, kolacja, czas wolny i nocleg)


 

Dzień II

 

Pobudka śniadanie, Wykwaterowanie. Zwiedzanie uzdrowiska Nałęczów. ( m.in. spacer po Parku Zdrojowym, Przejście Aleją zabytkowych willi w których bywali i tworzyli m.in. Henryk Sienkiewicz, Stefan Żeromski czy Bolesław Prus. Odwiedzenie pijalni wód zdrojowych. Czas wolny.

 

Następnie przejście do autokaru, przejazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie rynku w Kazimierzu Dolny. ( Kamienica Celejowska, Kamienice Przybyłów) Zwiedzanie Kościoła farny św. Jana Chrzciciela i św Bartłomieja z XVI wieku. Zwiedzanie ruin zamku w Kazimierzu oraz wejście na górę trzech krzyży której rozpościera się piękny widok na panoramę Kazimierza Dolnego. Czas wolny dla uczestników. Powrót do autokaru wyjazd w drogę powrotną.

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd autokarem klasy turystycznej

  • opieka pilota wycieczek

  • usługi przewodnickie

  • ubezpieczenie NNW

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

  • 1x nocleg ( obiadokolacja + śniadanie)

  • opłaty parkingowe

2 dni

Napisz do nas i zapytaj o cenę, cena uzależniona jest od ilości uczestników

Cena:

Dostępne terminy 

Oferta dostępna jest od września do marca. Zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce należy składać min. 14 dni przed planowanych terminem wycieczki.

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page