top of page

Roztocze - Malownicza Kraina 

Żywiczny zapach lasów, malownicze wzgórza bogactwo przyrody to właśnie Roztocze..."
Program wycieczki:
Dzień I
Spotkanie z pilotem wycieczek. sprawdzenie listy obecności. Wyjazd w Kierunku Zwierzyńca. Przyjazd do Zwierzyńca. Zwiedzanie barokowego Kościoła na wyspie pw.. Jana Nepomucena. Następnie zwiedzanie zabytkowego browaru pochodzącego z I poł. XIX wieku. Czas wolny dla uczestników. Następnie przejście szlakiem nad Stawy Echo oraz wejście na Bukową Górę.  Czas wolny dla uczestników. 
Przejazd do miejscowości Rebizanty. Przejście szlakiem szumów w rezerwacie przyrody "Nad Tanwią". Uczestnicy zobaczą charakterystyczne malownicze wodospady, które wydają charakterystyczny szum, stąd nazywane są szumami. 
Przejazd do Hamerni, spacer przez rezerwat "Czartowe Pole" Zwiedzanie malowniczej dolny rzeki Sopot, Ruiny Papierni należącej niegdyś do Ordynacji Zamoyskiej. Powrót do autokaru. Przejazd do pensjonatu w Krasnobrodzie. Obiadokolacja. Nocleg. 
Dzień II
Pobudka, śniadanie. Zwiedzanie barokowego Kościoła pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny. Poznanie historii i obejrzenie obrazu Matki Boskiej Krasnobrodzkiej znajdującego się w ołtarzu głównym kościoła. Następnie zwiedzanie Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej znajdującego się przy kościele. 
Przejście do Kapliczki na wodzie w Krasnobrodzie. W tym miejscu w XVII wieku, miejscowemu chłopu Jakubowi Ruszczykowi objawiła się Matka Boska. Spod Kaplicy wydobywa się woda, która ma właściwości uzdrawiające, potwierdzają to źródła kościelne z XVII wieku. Przejście na basztę widokową w Krasnobrodzie. Obejrzenie panoramy Krasnobrodu oraz Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Obiad. 
Wyjazd w drogę powrotną.
Świadczenia zawarte w cenie:
  • transport autokarem klasy turystycznej
  • opieka pilota wycieczek
  • usługi przewodnickie
  • nocleg 1x (śniadanie + obiadokolacja)
  • obiad w restauracji ( zupa+ II danie)
  • opłaty parkingowe
2 dni

Napisz do nas i zapytaj o cenę, cena uzależniona jest od ilości uczestników

Cena:

Dostępne terminy 

Oferta dostępna jest od września do marca. Zgłoszenie uczestnictwa w wycieczce należy składać min. 14 dni przed planowanych terminem wycieczki.

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy. My skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

bottom of page